Sıkça Sorulan Sorular

Antalya, dünyanın önde gelen turizm merkezlerinden biridir. Ekibimiz, tedaviniz başka şehir de olsa bile Antalya'da gerçekleştirmek istediğiniz her türlü etkinliği organize edecektir.

Türkiye'de hayalinizdeki tatil için birçok farklı alternatif var. Tatil talebinizi ekibimize göndermeniz yeterli.

Türkiye'deki tedavi kararınızın ardından bize göndereceğiniz sağlık raporları sağlık danışmanları ve doktorları tarafından ön muayeneye girer. Değerlendirme sonucunda olası tedavi seçenekleri belirlenir ve en iyi doktorlar ve hastaneler ile iletişime geçilir ve sizin için tedavi seçenekleri oluşturulur. En uygun tedavi programını sizinle birlikte belirliyoruz. Bütün bunlar size ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Önceliğimiz her zaman insan ve sizin sağlığınızdır. CURATIVE sağlık turizm acentası sektörün Türkiye'deki en geniş portföyü ile profesyonel medikal turizm hizmetlerinin öncü ve profesyonel markasıdır. Tecrübeli uluslararası hasta koordinatörlerimiz, uzman doktorlarımız ve sektördeki en iyi sağlık tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uluslararası sağlık alanında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Ülkeniz ve Türkiye'de bazı hastalıkların tedavisine ilişkin bazı resmi anlaşmalar mevcuttur. Ancak bu tedaviler bazı hastanelerde yapılmaktadır. Sağlık alanında ülkeler arası yapılan protokollerin tedavi kapsamı hakkında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda tercüman ve sağlık yardım hizmeti sağlayabiliriz. Türkiye'ye geldiğinizde, dilinizi konuşan bir personel tercüman sizi havaalanında karşılayacak ve 08:00-17:00 saatleri arasında tüm tedavi süreci boyunca size sağlık yardımı sağlayacaktır.

Türkiye'deki tedavi süreciniz sizinle birlikte planlanacak ve tüm hastane randevularınız ekibimiz tarafından alınacak ve size bilgi verilecektir.

İsteğiniz üzerine; tıbbi tedaviniz için detaylı bir sağlık raporu sağlık ekibimiz tarafından hazırlanarak doktorunuza iletilecektir.

Sağlık sigortasının kapsamı ülkeye, hastaneye ve tedavi seçeneklerine göre değişmektedir. Profesyonel ekibimiz sigortanız kapsamında size yardımcı olacaktır.

Türkiye, uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiş birçok sağlık kuruluşuna ve kendini dünya çapında kanıtlamış başarılı hekimlere sahiptir. Türkiye sağlık sektöründe dünyanın önde gelen gelişmiş ülkelerinden biridir. Dünya Sağlık Turizmi Konseyi verilerine göre Türkiye sağlık turizminde ABD ve Almanya'nın ardından dünyada 3. sırada yer almaktadır. Gelişmiş teknolojik donanıma ve uluslararası akreditasyon sertifikasına sahip deneyimli hekim ve sağlık kuruluşlarına sahiptir. Ayrıca Türkiye, Avrupa, ABD ve diğer ülkelere göre daha uygun fiyata kaliteli sağlık hizmeti sunabilmektedir. Türkiye, estetik operasyonlardan kaplıca tedavilerine, robotik cerrahiye kadar birçok alanda tedavi seçeneklerine sahiptir.

Talebiniz üzerine profesyonel ekibimiz uçuş planlama ve havalimanı transfer hizmetleri için uygun fiyatlı seçenekler sunabilmektedir.

Havaalanında sizi karşılayacak olan profesyonel ekibimiz, hastaneye ya da otelinize kadar transferleriniz için VIP araçlarımızla size yardımcı olacak.

Talebiniz üzerine, tedavi öncesi ve sonrası için ekibimiz tarafından size ve misafirlerinize kaliteli ve uygun fiyatlarla farklı konaklama seçenekleri sunulacaktır.

Tabiki. Talebiniz doğrultusunda ekibimiz havaalanı transfer ya da araç kiralama konusunda uygun ve kaliteli fiyat teklifleri için size yardımcı olacaklardır.

Türkiye'de nakit puanlar var. Avrupa kredi ve banka kartlarının izinleri ve talimatları İngilizce'dir ve genel olarak mevcuttur. Uluslararası kredi ve banka kartları, Türkiye'deki mağaza ve restoranlarda yaygın olarak kabul edilmektedir. Ancak özellikle kırsal kesimde küçük dükkanlar ve kafeler için nakit taşımanız önerilir. Traceler çekleri bankalarda, büyük otellerde ve döviz bürolarında değiştirilebilir.

JCI Joint Commission International bir uygunluk sertifikasıdır. Türkiye bu belgeye sahip hastanelerin olduğu lider ülkedir.