Curative Health Tour

Curative Sağlık Turizm Acentası Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış A sınıf bir turizm acentasıdır. Ülkemiz sağlık sektöründe çok iyi yetişmiş eğitimli insan gücüne sahiptir. Bizde alanında uzman doktor ve radyaloglarımız ile hasta memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutma felsefesiyle hizmet vermekteyiz. Ülkemizi tercih eden misafirlerimize en uygun ve doğru tedaviyi, en gelişmiş teknoloji ürünü cihazlar ile etik kurallar eşliğinde sunmaktayız.
Curative Sağlık Turizm misafirlerinin Türkiye’ye adım atmalarından itibaren tüm süreci yakından takip eder, sağlıklı ve mutlu ülkelerine dönmeleri için en yüksek özeni gösterir.

Misyonumuz

Misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, hastalarından aldığı değerle büyüyen CURATIVE HEALTH TOUR, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor. İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanmayı hedefleyen kurum amacımız “sağlığınız ve güzelliğiniz”.

Sağlıkta profesyonel yaklaşımı ve ileri teknolojisiyle sektöründe çıtasını sürekli yükselten CURATIVE HEALTH TOUR sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile hastaları sağlıkla ve güzellikle buluşturuyor.